Show Bizz

Fifi shfaqet në gjendje të rënd shëndetësore

Fifi së fundmi ka shqetësuar jo pak të gjithë fansat e saj.

Si duket këngëtarja po kalon një moment të vështirë me gjendjen e saj shëndetësore pasi në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar një video të shkurtër, në të cilën shfaqet me një maskë oksigjeni.

Nga video e publikuar Fifi shihet e lodhur në fytyrë, teksa tregon se nuk mund të marrë frymë.

“Dua zërin tim mbrapsht, dua të marr frymë”, shkruan ajo përkrah videos.

E sigurt që pas kësaj video të postuar dhjetra mesazhe do të kenë vërshuar në llogarinë e këngëtares pasi të gjithë janë alamrmuar për shëndetin e saj.

Shresojmë që këngëtarja mos ketë asgjë serioze dhe gjithçka të kalojë sa më lehtë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës