Show Bizz

Fifi me gjendje të keqe shëndetësore brenda shtëpisë së madhe të BB VIP

Në mëngjesin e së premes Fifi nuk është ndjerë mirë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Artistës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore, i janë shtuar të vjellura pa pushim sa që parnë krevatit mbante një qese, e më pas kove, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja po ashtu nuk mund ti mbante as lotët nga gjendja e saj e keqe.

Fifi tregoi se gjithë këtë dyshon ta ketë nga kokoshkat qqë kishte grënë.

“Kur e teproj me ushqim, ha gjëra që më rëndojnë, kështu më ndodhë, e hëngra kokoshka”, ishin fjalët e saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Atdheu dhe Antonela bëhen bashkë

LajmeShow Bizz

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

LajmeShow Bizz

Me t’u kthyer në Kosovë, Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës

Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?