Show Bizz

Fifi dedikim për Florin: Të ishin të gjithë njerëzit si ti…

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, e cila i ka bërë një dedikim Florit në faqen e saj në Instagram.

Kantautori dhe sipërmarrësi Flori Mumajesi festoi dje 37-vjetorin e lindjes, dhe urimet nuk munguan nga miqtë dhe kolegët e tij. Por një urim, duket se ka qenë edhe më i veçantë në këtë ditë të shënuar për të.

Është këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, e cila i ka bërë një dedikim Florit në faqen e saj në Instagram. Fifi shkruan: “Sikur pak njerëz të ishin si ty! Gëzuar ditëlindjen mashkulli im i preferuar.”

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto