Show Bizz

Fifi bëhet shkak,plas mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar

Situata e djeshme e Fifit vazhdon te komentohet ende ne rrjet. E sigurisht qe kane reaguar shume njerez te njohur ose jo.

Nje nder ta ka qene edhe gazetari Flavio Qarri i cili ka bere nje postim ne story ku shkruan:

“Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten!”

Kaq ka mjaftuar qe te ndizen shkendijat e sherrit dhe Flori ka reaguar nepermjet postimeve ne Insta Story!

”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Une kur isha femije flija shume vone maksimumi ne oren 9”

Nuk e dime c’ka dashur te thote autori me kete ama beni gati kokoshkat lufta filloi!

Related posts
Show Bizz

Reagimi i vetëm i Bora Zemanit pas gjithë situatës me Donaldin

Show Bizz

Publikohen momente të Borës dhe Beatrixit kur ishin shoqe

Show Bizz

Elita Rudi tregon si e refuzoi Besim Dina ftesën e saj

Show Bizz

Këta janë dy banorët më të ri në ‘’BBV’’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *