Sport

FIFA: Ky është lojtari më i mirë për vitin 2019

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-
    Leo Messi fiton çmimin ‘The Best’, lojtari më i mirë për vitin 2019 nga FIFA.

    Në listë për më të mirin ishin edhe Van Dijk dhe Cristiano Ronaldo. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv