Show Bizz

Festoi ditëlindjen e 30-të, Ronela tregon dhuratat që mori

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit disa prej dhuratave që mori për ditëlindje.

Ronela Hajati dje festoi ditëlindjen, meqë rast mbushi plot 30 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, e cila gjatë kësaj periudhe ka qenë ndër artistet më aktive të skenës muzikore shqiptare, dje festoi ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka pranuar shumë urime nga miqtë, kolegët dhe fansat, por nuk kanë munguar as dhuratat.

Në videon që e postoi në InstaStory, ajo shfaqi një buqetë me trëndafila të kuq, parfum, çanta e shumë dhurata të tjera.

“E bekuar”, është mbishkrimi që Ronela ia la videos, por nuk tregoi se kush ia dërgoi ato dhurata.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto