Sport

Feronikeli merr vendimin e fundit për trajnerin Elshani dhe njofton nëse do të ketë prurje të reja

Gjatë ditës së sotme skuadra e Feronikelit ka mbajtur një takim me trajnerin Faruk Elshani dhe futbollistët.

Elshani u konfirmua edhe një herë nga klubi si kryetrajner për sezonin e ri, shkruan Gazeta Olle.

Mbështetja për këtë vendim ka ardhur nga lojtarët dhe kryesia e Feronikelit.

“Elshani u konfirmua edhe një herë nga klubi si krye-trajner për sezonin që po hyjmë duke pasur edhe mbështetjen e lojtarëve, edhe të Kryesisë së Feronikelit”, thuhet në njoftimin e klubit.

Gjithashtu, skuadra nga Drenasi njofton se gjatë ditës së hënë, pritet të fillojnë stërvitjet me intensitet më të lartë, stërvitje në të cilat do të bashkohen edhe prurje të reja.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri