Sport

Feronikeli favorit absolut ndaj Arbërisë, këto janë kuotat e basteve

Superliga e Kosovës nuk ndalet as në mesjavë.

Duele interesante zhvillohen për luftën e kreut të tabelës, por edhe për mbijetesë.

Sot nis edhe java e 31-të me ndeshjen Feronikeli – Arbëria, duel ky që do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

Të dy skuadrat po e kërkojnë fitoren, pasi ndodhe në zonën e rrezikut për rënie nga elita.

Në kompanitë e bastëve favorizohen industrialistët me koficient 1.43, ndërsa triumfi i skuadrës dobraje kuotohet me 6.80. Kurse barazimi ka kuotën 4.24.

Ky takim zhvillohet nga ora 15:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës