Sport

Feronikeli – Drita, mbyllet pjesa e parë

Feronikeli dhe Drita janë duke u përballuar në Drenas në kuadër të javës së 5-të nè Superligën e Kosovës, shkruan BlicMesia.

Skuadra e Afrim Tovërlanit është në epërsi prej 1:0 pas 45 minutave tè parë.

Golin e ka shënuar Mendurim Hoti në minutën e 19.

Pjesa e parë: Feronikeli – Drita 1-0.

Postime të ngjajshme
Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun

Sport

Rashica në vetizolim

Sport

Gjigantët evropianë interesohen për yllin e Real Madridit

Sport

Jo vetëm italianët, ja çfarë shkruajnë mediat franceze për Mirlind Dakun