Show Bizz

Fero nuk ndalet, pas rrahjes që i bëri producentit, tani tallet me Unikkatilin

Reperi Fero si duket nuk e ka ndërmend të ndalet!

Reperi nga Gjilani i cili ditë më parë ishte kryetemë e medieve rozë, pasi dyshohet se rrahu producentin Jetmir Agaj në studion e tij muzkore.

Por, nuk i ka mjaftuar me kaq!

Pas Jetmir Agajt, për Feron radhën e ka pasur Unikkatili.

Reperi është tallur publikisht në rrjetet sociale, duke e etiketuar Unikkatilin në njoftimin e një restoranti që po kërkonte ndihmës-kuzhinier/e, skarist/e dhe enëlarës/e.

Në mesin e shumë komenteve, mund të shihet se spikat kometi i reperit nga Gjilani, i cili i është referuar faktit që flitet se Unikkatil punon në një rrjet restorantesh në Amerikë.

Theksojmë se deri tani Fero nuk ka treguar se ka një raport jo të mirë me reperin i cili jeton tash e sa vite në Amerikë, e që punon në një rrjet restorantesh atje.

Related posts
Show Bizz

Ish e dashura e Romeos përfundon në spital një ditë pasi ai flirtoi me Beniadën

Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *