Show Bizz

Fero e thotë troç, kjo artiste shqiptare i pëlqen si bën rep

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fero ka treguar se kush prej repereve shqiptare i pëlqen më shumë.

Fero ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumë të pathëna rreth tij, shkruan lajmi.net.

Meqë tashmë është artist i pavarur, reperi tregoi se cilat janë planet rreth projekteve muzikore për këtë vit.

Ai tregoi edhe arsyen e largimit nga “On Records” dhe foli për lidhjen me Arbenitën.

I pyetur se kush nga reperet i pëlqen se si bën rep, Fero e tha pa hezitim emrin e saj dhe atë mund ta mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto