Sport

Ferizaj pajiset me veshje sportive nga brendi i njohur botëror

Skuadra e Ferizajt është pajisur me veshje sportive nga kompania prestigjoze ‘Puma’.

Sot në ambientet e klubit ferizajas janë prezantuar fanelat e reja për sezonin e ri nga brendi i mirënjohur ‘Puma’, shkruan Gazeta Olle.

“Klubi ynë e falenderon Besnik Tahirin dhe Rrustem haxhiu të cilët ndërmjetësuan dhe e ndihmuan klubin tonë që të paiset me veshjet sportive nga kompania e madhe Puma”, thuhet në njoftimin e klubit.

Prezantimi përmes fotove:

Postime të ngjajshme
Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës

Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë

Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova