Lajme

Femrat apo meshkujt, kjo është gjinia më e prekur nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar rezultatet për 24 orë e fundit, ku bëhet e ditur se kanë vdekur 20 persona dhe janë infektuar 930 të tjerë.

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri më i madhë i rasteve të reja janë gjinia femërore ku janë 490 të konfirmuara.

Ndërsa gjinia mashkullore janë të infektuarë 442 pacientë.

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19