Lajme

Fëmiu i plagosur nga sulmi ajror sirian

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fytyra e djalit të vogel që u be viktime e një sulmi ajror sirian, një vit më vonë

Xhouma dhe familja e tij ishin duke ikur nga shtëpia e tyre në Siri në vitin 2018 kur një sulm ajror goditi autobusin ku ndodheshin.

Fytyra e djalit të vogël u plagos rëndë dhe ai mbeti plotësisht i verbër. Ai ishte tre vjeç në atë kohë, transmeton BlicMedia.

Familja tani jeton në Libanin fqinj, filmimet i lejuan t’i realizojë Eloise Alanna e BBC-së në shtëpinë e tyre të përkohshme./BlicMedia.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat