Lajme

Fejohet ish-ministri i Qeverisë Hoti, Besian Mustafa

Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa është fejuar me Erolida Januzaj.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-ministri përmes një postimi.

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Pjesë të postimi janë edhe disa fotografi të çifti.

https://www.facebook.com/besianm2/posts/10158214536473660

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë lolkacionet ku mund ta merrni vaksinën anti-Covid

Lajme

Kjo është gjendja në sallën “1 Tetori” sot

Lajme

E quajtën idiot, reagon sërish i riu që u pa me pankartën në marshin për Palestinën

Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij