Show Bizz

Fejohet Antonela e Përputhën? Filluan urimet në Instagram

Antonela Berisha njëra nga konkurrentet e sezonit të dytë të ‘’Për’puthen’’ vazhdon të shoqërojë shikuesit çdo ditë edhe pas përfundimit të programit pasi është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ish-konkurrentja deri më tani nuk ka pranuar se ka një mashkull në jetën e saj.

Mirëpo së fundmi postimet e saj kanë surprizuar ndjekësit ku edhe ka marrë shumë komente. Ajo ka marrë dhuratë një unazë e cila ka ardhur nga grimieri Henri Gjata.

Antonela dëgjohet teksa thotë njerëz më uroni sapo u fejova.

Kjo ka qenë një shaka mes tyre dhe d.yshja kanë vazhduar ta mbajnë lojën e tyre për fansat me shumë humor.

Poor ku i dihet! /infokosova.net/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës