Sport

Federata e Futbollit thërret konferencë për media, vendoset e ardhmja e trajnerit Challandes

Federata e Futbollit të Kosovës do të mbajë konferencë për media në ora 13:00.

Sipas shumë mediave, është raportuar se aty do të bëhet e ditur edhe përfundimisht e ardhmja e trajnerit Challandes, shkruan Sheshi.info

Ky i fundit, pas rezultateve jo të mira me Kosovën, është “kryqëzuar” sikurse nga tifozët por edhe nga analistë të shumtë.

Akoma nuk është bërë e ditur përfundimisht nëse shkarkimi i tij do të bëhet sot apo jo.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës