Sport

FC Shkëndija,ndeshja vendimtare për trajnerin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shkëndija e Tetovës vazhdon të zhgënjejë dhe në ndeshjen e dytë të kampionatit ka humbur me rezultatin 1-0 ndaj Sileksit (humbja e parë ndaj Akademija Pandev).

Pas ndeshjeve në Kupat e Europës ku u turpërua, skuadra kampione e Maqedonisë së Veriut nuk po gje veten dhe me zero pikë është një shfaqje e hidhur për tifozerinë.

Kështu, gura e trajnerit Qatip Osmani është e lëkundur dhe ndeshja e rradhës ndaj Makedonija GP do të jetë deçizive, edhe pse në mes është Kupa përballë Gostivarit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv