Sport

FC Prishtina 01 dhe Haris Zeneli vazhdojnë bashkëpunimin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

FC Prishtina 01 dhe Haris Zeneli e kanë vazhduar bashkëpunimin edhe për një vit.

Zeneli njihet për talentin e tij dhe konsiderohet si talent i së ardhmen.

Ai sezonin shkuar ishte ndër më meritorët për inkuadrimin në Superligë, ndërsa tifozët e duan shumë.

Sa herë që futet në fushë duartrokitjet për të janë të shumta.
FC Prishtina 01 pret që së bashku me Harisin t’i arrijmë objektivat për këtë sezon, njofton klubi nga kryeqyteti. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv