Sport

FC KEK-u bëhet me trajner të ri

FC KEK-ut ka njpftuar se tani e tutje trajner i skuadres do të jetë Naim Kodraliu, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi i klubit.

Naim Kodraliu rikthehet në shtepin e tij:

Ish lojtari dhe gjithashtu edhe ish treneri ynë , eshte rikthyer në shtepi.
Pas bisedime me Presidentin Besnik Mjeku është marrë vendim që ekipen në gjysmë sezonen e mbetur ta udhëheq Naim Kodraliu me të vetmin qellim mbetja në ligë.

Të hënën në ora 12:00 ekipa do të filloj pregaditjen për gjysmë sezonen e mbetur , gjithashtu ditëve në vazhdim do të ju bejm të dituara edhe afrimet dhe largimet që kanë ndodhur në ekipin tonë.

Forca djema , ju prift e mbara 💚

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi