Sport

FC Ballkani: Kemi nevojë për përkrahje morale e jo për fyerje dhe ofendime

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Njoftim nga klubi i Ballkanit para ndeshjes me Feeonikelin e cila luhet nesër me fillim nga ora 17:00, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi i klubit nga Theranda.

Të dashur tifoz dhe sportdashës Therandas

Në këtë fundjavë zhvillohet xhiroja e II-te e Ipko Super Ligës së Kosovës në futboll, ndërsa klubi ynë zhvillon ndeshjen e parë si vendas për stinorin 2019/2020.

Ne si klub, qysh nga perfundimi i stunorit paraprak nuk kemi qendruar duar kryq por kemi investuar shumë gjatë kësaj periudhe, si në trasferime të lojtareve me cilësi të larta sportive po ashtu edhe në klub në përgjithësi vetëm e vetëm për ta ngritur sa më lartë nivelin e klubit si në organizimin e ndeshjeve e po ashtu edhe në renditje tabelare.
Andaj kemi nevojë për perkrahje morale e jo per fyerje dhe ofendime.

Ju mirpresim me stadion
Se bashku i’a dalim

Na prift e mbara

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv