Sport

FC Ballkani forcon themelet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Njoftim nga klubi i FC Ballkanit.

FC Ballkani forcon themelet. Angazhon në shkollën e futbollit trajnerin dhe pedagogun e njohur të grupmoshave te reja prof.Driton Mamaj.

Në vazhden e organizimit sa më cilësor klubi ynë synon transformimin rrënjesor të shkollës së futbollit duke rishikuar dhe implementuar praktika moderne te procesit stërvitor me grupmosha te reja!

Dritoni do te ushtroj detyren e Drejtorit te shkollës së futbollit.

Na prift e mbara

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv