Sport

FC A&N – Gjilani: Ky është rezultati i miqësores

FC A&N dhe Gjilani kanë zhvilluar sot një miqësore luksi, shkruan BlicMedia.

FC A&N me një paraqitje mbresëlënëse ka shënuar fitore ndaj djelmoshave të Bylbyl Sokolit me rezultatin 1:0.

Golin e vetëm e ka shënuar Hasan Hyseni. /BlicMedia.net.

Postime të ngjajshme
Sport

Kjo është treshja e gjyqtarëve që do të referojnë ndeshjen e Superkupës

Sport

Drita – FC Prishtina, formacionet zyrtare

Sport

SUPERKUPA LIVE: Prishtina – Drita

Sport

Ballkani përballet me gjigantin ukrainas në Antalia