Sport

FC A&N arrinë marrëveshje me sulmuesin e shumë skuadrave

Eshte arritur marreveshje me sulmuesin e shume skuadrave, Djellon Dragusha.

Dragusha 22 vjeqar ka kryer shkollen e futbollit ne gjitha gjeneratat e KF Flamurtarit, ishte ne Vushtrii dhe se fundi luajti ne KF 2Korriku.

Keshtu ekipi yne perforcohet edhe me nje lojtar kualitativ dhe tregojme qe jemi shume serioz ne luften per pozitat qe dergojne ne Superligen e Kosoves ne futboll.

Prezantimi zyrtar i lojtarit tone me te ri do te behet neset ne ambientet e klubit ne BOKA-KORISHE.

#ForcaAN⚪🔵
#ForcaIliret💙
#ForcaPrizreni🥇
#TeBashkuarDrejteSuperLiges💪👊

 

 

Postime të ngjajshme
Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi

Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi