Show Bizz

VIDEO – Fansi i fiksuar pas Bebes s’e lëshon atë, këngëtarja bën veprimin e papritur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një fans i fiksuar pas Bebe Rexhës nuk i ndahej asaj në momentin kur këngëtarja u afrua tek publiku.

Bebe Rexha mbrëmë ka performuar për herë të parë para fansave të saj në Brazil, ku u prit me shumë entuziazëm, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u afrua në një moment tek publiku, për t’i përshëndetur nga afër, por ajo mezi u largua nga ai vend.

Një fans i fiksuar pas saj, nuk ia lëshonte duart këngëtares, ai e përqafon këngëtaren dhe i thotë pa ndalë se e do shumë.

Bebe habiti të gjithë duke u nisur në skenë bashkë me të me duar të kapura dhe i gjithë publiku brohoriste.

Në videon që e publikoi në Instagram, Bebe thotë se i do pafund fansat e saj dhe falënderoi Brazilin për pritjen e ngrohtë.

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MDY1Mzk2NzQ5MDQwMDQ3?igshid=1njouas8l6778

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto