Show Bizz

Fansi bë tatuazh emrin e Melindës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe tashmë ka fansa të shumtë.

Në rrjetin social, Instagram ajo numëron 888 mijë fansa, ndërsa ndan imazhe dhe video të llojllojshme me ta.

Së fundmi, zeshkania tregon se një fans i saj ka bërë tatuazh emrin e këngëtares dhe për këtë ndihet shumë e lumtur.

E njëjta këtë vit solli projekte të ndryshme dhe mjaft të pëlqyera nga publiku, teksa pushtoi thuajse të gjitha platformat muzikore.

Veç kësaj, kjo e fundit ishte tejet prezente edhe në koncerte e mbrëmje muzikore përreth vendit tonë.

Ndryshe, projekti i fundit që solli për fansat mban titullin “A po don pak” dhe në YouTube ka mbledhur mbi 2.2 milionë klikime.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto