Sport

Fansat tallen keq me Prishtinën, pas postimit që u bë në faqen zyrtare

Prishtina nuk ka arritur të arkëtoj më shumë se një pikë në duelin e sotëm në Gjilan përballë Dritës, raporton Gazeta Olle.

Ky rezultat e lë akoma mbrapa në tabelë skuadrën kryeqytetase të udhëhequr nga Zekirija Ramadani.

Pas ndeshjes, faqja zyrtare e Prishtinës në facebook u lajmërua me një postim për përfundimin e takimit.

Por ky postim është bërë objekt talljeje nga fansat dhe po kritikohet shumë.

“Prishtina nuk fiton, por Haxho pret penalltinë”- shkruhet në postimin e ndeshjes të publikuar nga Prishtina.

Fansat kanë reaguar me të madhe në komente duke u tallur me këtë shkrim.

Më poshtë postimi dhe komentet e fansave:

Postime të ngjajshme
Sport

Humbja ka ndikuar tek Gjilani, mbledhje emergjente për të ardhmen e trajnerit dhe gjithçka tjetër

Sport

Zbulohet detaji tronditës për vdekjen e Maradonës

Sport

Trajneri i klubit shqiptar e ndjek ndeshjen e skuadrës së tij duke marrë oksigjen në spital

Sport

Llapi në pozitë të vështirë, ish-ndihmësi i Tahir Batatinës gati ta mbyllë vjeshtën si lider i Ligës së Parë