Lajme

Familjarët e zyrtares policore mbërrijnë në vendin ku ajo u gjet pa shenja jete

Një zyrtare policore në Gjilan është gjetur pa shenja jete sot, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka konfirmuar për T7, Ismet Hashani, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Ndërsa, në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalur edhe familjarë të viktimës.

Zëdhënësi Ismet Hashani ka thënë se policia është njoftuar se në varrezat e qytetit të Gjilanit është një person pa shenja jete, derisa ka thënë se nuk ka detaje se kush është viktima.

“Policia e Kosovës është njoftuar se këtu në varrezat e qytetit në Gjilan është një person që dyshohet pa shenja jete. Njësitet tona policore menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar që e kanë konfirmuar vdekjen e një personi femër, i kemi këtu njësitet policore, për momentin nga hetuesit është cilësuar si vdekje e dyshimtë, gjersa gjatë hetimeve do ta shohim dhe do ta dimë saktë kush është personi dhe do të mësojmë edhe detaje tjera rreth këtij rasti të rëndë”, ka deklaruar ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia