Sport

Familja Batatina hap ‘thesin’: Ja sa para ofroi për ta eleminuar Ballkanin

Llapi ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Kosovës, pasi eliminoj Ballkanin, shkruan Gazetasheshi.com

Fituesi i kësaj ndeshje është vendosur me anë të penalltive, e ku Llapi doli të jetë më i saktë duke arritur fitore me rezultat prej 4 me 3.

Pas ndeshjes, familja Batatina ka hapur ‘thesarin’ dhe i ka shpërblyer futbollistët me nga 500 euro për eliminimin e Ballkanit.

Këtë e ka konfirmuar vetë kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina në intervistën e dhënë për ‘Art Sport’, duke veçuar mbështetjen e vëllezërve të tij për ta fituar këtë ndeshje.

“Është me të vërtetë për tu veçuar mbështetja e drejtuesve të klubit dhe sidomos presidentit Beqir Batatina i cili ofroi nga 500 euro për secilin futbollistë për ta fituar këtë ndeshjes”, deklaroi Tahir Batatina

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Sport

Tjetër gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ka gol në ndeshjën, Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli