Sport

EUROPA LEAGUE/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme

Rikthehet në fushën e lojës Europa League pas mbylljes së fazës së grupeve të Champions League.

Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë me njëra-tjetrën në dy orare të ndryshme, ku 8 ndeshje do të luhen në orën 18:45 dhe 7 takime të tjera në orën 21:00.

Mbrëmjen e kaluar është luajtur edhe sfida e parë e këtij kompeticioni ajo mes Spartak i Moskës dhe Napolit sfidë e fituar nga skuadra ruse.Të gjitha përballjet e ditës së sotme:

Related posts
Sport

Vlera e Benzema, ja sa fiton francezi

Sport

Sulmuesi i Kosovës thyen rekord, për 22 minuta shënon tre gola

Sport

Chelsea i ka vendosur kushte Southamptonit për futbollistin shqiptar

Sport

Pas dy ndeshjeve të sotme, tabela e Superligës ka këtë pamje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *