Lajme

Eskalon situata në Prizren ku po mbaheshin gara me vetura, rreth 60 persona i vërsulen policisë

Policia e Kosovës dje në Prizren është përballë me disa persona që kishin organizuar një eveniment me vetura dhe motoçikleta.

Policia ka thënë se dje është raportuar se është duke u mbajtur një eveniment me vetura dhe motoçikleta të zhurmshme.

Njësia policore dhe inspektorët e AVUK-ut kanë dal në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë filluar të kërkojnë dokumentet personave, rreth 60 persona u janë vërsulur zyrtarëve policorë.

Për të vënë nën kontroll, zyrtarët policor kanë përdorur sprej zyrtar.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante policore

Postime të ngjajshme
Lajme

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lajme

Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Abdixhikut pasi e shkarkoi

Lajme

Kjo është lista e emrave të personave që duhet të paraqiten për t’u vaksinuar nesër te salla ‘1 Tetori’

Lajme

U kthye në Kosovë pas 29 vjetësh, mërgimtari pritet në Aeroport me surle e tupanë