Show Bizz

Eskalon Roberti, shpërthen me të shara në Instagram

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtari Robert Berisha duket të ketë nisur ditën me shumë nervozë.

Si rrallëherë publikisht, ai në profilin e tij në Instagram ka shpërthyer në sharje.

Mllefi i Robertit ka buruar nga një video që po qarkullon në rrjete sociale në të cilën një prind (i huaj, jo shqiptar) dhunon foshnjën e vogël duke e malltretuar në mënyra të ndryshme shkruan Prive.al.

Duke qenë vetë baba, Roberti duket të jetë nevrikosur aq shumë sa është shprehur: ‘Qysh me gjet ket idiot e mja shk***y krejt qka ka bre zoti e vraft’.

Por pas reagimeve të shumta kjo video nuk gjendet më në rrjetin social të këngëtarit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto