Sport

Është vetëm çështje kohe, Barça gati të prezanton edhe dyshën e çmendur të rradhës

Depay dhe Wijnaldum së shpejti te Barcelona pas konfirmimit të Koeman

Pas Emerson, Garcia dhe Agueros, Barcelona do të vazhdojë me transferimin e futbollistëve pas konfirmimit të Ronald Koeman në stol edhe për një sezon tjetër.

Rrugës janë Memphis Depay dhe Wijnaldum, që tashmë mund të konsiderohet futbollistë të Barçës.

Sipas gazetarit, Fabrizio Romano, Barcelona po insiston shumë për të arritur marrëveshje me lojtarin për një kontratë 2 apo 3-vjeçare, dhe në klub besojnë se do t’ia dalin.

Postime të ngjajshme
Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës