Sport

Është aty kur duhet, Ronaldo shënon për Juventusin

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Lazios dhe Juventusit, duel ky në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Golin e parë dhe të epërsisë për Juven e ka shënuar, Ronaldo në minutën e 15’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

Postime të ngjajshme
Sport

SUPERLIGA LIVE: Gjilani – Drita & Feronikeli – Trepça ’89

Sport

Gjilani – Drita, sipas bastoreve kjo skuadër është favorite

Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Udinese

Sport

Derbi numër 34-të kampional pasluftës ndërmjet Gjilanit dhe Dritës, ja statistikat e përballjeve