Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi

Modelja e njohur Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombwtares sw Shqipwrisw, Eros Grezda po shijojnë momentet më të bukura të dashurisë së tyre.

Pasi hodhën poshtë thashethemet për ndarje, çifti ndan herë pas herë foto e video në krahët e njëri-tjetrit për të treguar se janë bashkë dhe të lumtur.

Së fundmi, futbollisti publikoi pamje teksa drekonin në restorant dhe teksa modelja po priste që ai t’i realizonte një foto të bukur, Eros Greza i vendosi efekt duke e transformuar në përpjekje për ta bërë të shëmtuar.

“Shumë bukur dukesh,”– shkroi ai krahas pamjeve, ku partnerja e tij mezi njihet, dhe e shoqëroi me emoji duke qeshur me lot.

Postime të ngjajshme
Sport

Notat e lojtarëve: Liverpool – Burnley, Xherdan Shaqiri ndër më të mirët për “Reds”

Sport

Muriqi realizon gol të bukur me kokë në minutën e fundit

LajmeSport

Babai i Rashicës del hapur në përkrahje të PDK-së

Sport

Liverpooli vazhdon me formë të luhatshme në vitin 2021, mposhtet në “Anfield”