Show Bizz

Ermal Fejzullahu më i lumtur se kurrë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë në pritjet për të bërë prindër për herë të katër.

Çifti simpatik janë më të lumtur se kurrë teksa mezi po presin të bëhen prindër sërish

Këngëtari i mirënjohur ka publikuar një fotografi përkrahë bashkëshortes së tij derisa shkruan ‘Lumturia është rrugës”.

Kujtojmë që dyshja do të bëhen prindër të një vajze e cila është e treta në familjen e tyre, Ermali dhe Ariana kanë edhe një djalë me emrin, Art.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto