Show Bizz

Ermal Fejzullahu ka ditëlindjen, publikon një fotografi kaq të këndshme!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Interpretuesi i shumë hiteve, Ermal Fejzullahu sot gëzon ditëlindjen e radhës.

E për këtë datë të veçantë, Ermali në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi të fëmijërisë, shkruan Indeksonline.

“31”, ka shkruar ai krahas fotografisë, me ç’rast miqë e fansa të shumtë e kanë uruar atë më fjalët më të mira.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto