Show Bizz

Erdhi me grua në Kosovë, por Shkenda Dubova ia rrëmben zemrën aktorit turk

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman i njohur si Çenari, dje së bashku me bashkëshorten e tij, modelen shqiptare, Almeda Abazin dhe djalin e tyre erdhën në vendin tonë.

Por Çenar në Kosovë ka pasur një takim të këndshëm. Atë me këngëtaren kosovare Shkenda Dubova.

Kjo e fundit ka shpërndarë një fotografi ku shihet së bashku me Çenarin ku shihen mjaftë të lumtur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto