Show Bizz

Era Istrefi merr urim special nga Besnik Tahiri dhe bashkëshortja e tij

Era Istrefi ka festuar ditëlindjen.

Këngëtarja kosovare e cila ka marrë famë botërere dje ka mbushur 27 vite, ku realizoi një fotosesion unik për ditën e saj të veçantë.

Urimet drejtuar për këngëtaren e suksesshme nuk ishin të pakta, bukuroshja një dit pas ditëlindjes ka treguar edhe kartolinën më speciale që mori nga dy njerëz të veçantë.

Deputeti i AAK-së bashkë me bashkëshorten e tij Norën i kanë bërë Erës këtë urim të cilin e tregoi këngëtarja publikisht.

“Urime ditëlindja, Era! Në këto vite n akeni bërë krenarë me sukseset tuaja, u shtofshin sukseset së bashku me vitet e jetës”, këto janë fjalët që Besniku dhe Era ia kanë drejtuar Erës./Lajmi

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Don Xhoni zbulon se Noizy i kishte bërë “follow”, por nuk e kishte pranuar

Show Bizz

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja e Top Channel shkëlqen me bikini

Show Bizz

Shikoni çfarë zonje qenka nëna e Jehona Sopit

LajmeShow Bizz

Keith i bën dedikim romantik Adriana Matoshit