Lajme

Era e fuqishme rrëzon murin e pallatit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Era e fuqishme që po fryn sonte në Tiranë ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Më herët nga erërat e fuqishme kanë rrëzuar pemë dhe shtylla të rrëzuara.

Ndërsa së fundmi si pasojë ka rënë fasada e një godine të vjetër në rrugën “Medar Shtylla” tek Komuna e Parisit, raporton Abc News përcjellë Klan Kosova.

Nga raportimet paraprake mësohet se është rrëzuar muri i një pallati dy katësh që ndodhet pranë Qendres së Veprave të Artit, e njohur ndryshe si studioja e skulptorëve.

Stuhia i ka lëshuar tullat e palatit mbi një automjet që ndodhej i parkuar poshtë godinës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet