Show Bizz

Eni duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë në foton e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Eni Koçi kohëve të fundit ka qenë një nga artistet më të komentuara në shoubizin shqiptar kjo për shkak imazheve ekstravagante që ajo po publikon, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së bashku me të fejuarin kanë ikur për disa ditë pushimi në bregdet prej nga po ndan foto të ndryshme.

Tani në imazhin e fundit të publikuar me një veshja atraktive dhe një shikim ‘vrastar’ Eni duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë.

Sa i përket muzikës, ajo ditë më parë kishte lajmëruar se gjatë muajit shtator do lansoj këngën e re duke mos dhënë më shumë detaje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto