Lajme

Endriti kujton kohën kur shkonte në pushime me babin, ish-presidentin Hashim Thaçi

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti e ka publikuar një foto të rrallë me babin e tij.

 

Në rrjetin social Instagram, Endrit Thaçi e ka publikuar një foto ku shihet së bashku me ish-presidentin në pushime në det.

Këtë foto, Endriti e kishte publikuar kur ia kishte uruar ditëlindjen ish-presidentit, Hashim Thaçi.

“Për mua është babë, burim i pashtershëm i dashurisë dhe inspirimit”, ka shkruar Endriti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kandidati i PDK-së reagon për sondazhin

Lajme

“Ke pezm ndaj Kurtit”, “Cili pezm o zotëri, a e ka pa çfarë i keni bërë Prizrenit”: Përplasen Hyseni e Pozhari

Lajme

Haradinaj tregon nëse do bashkëpunojë me Vetëvendosjen për referendumin e bashkimit me Shqipërinë

Lajme

Mister i madh në Lezhë, policia rrethon qytetin