Lajme

Endrit Thaçi poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.

Në fotografinë të cilën e ka postuar në 23-vjetorin e rënies së familjes Jashari, Endriti e ka postuar një fotografi ku shihen babi i tij dhe komandanti Legjendar, Adem Jashari.

Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Postime të ngjajshme
Lajme

Momenti kur arrestohet nga policia Rudolf Nikolli që tentoi të vrasë 5 persona në xhami

Lajme

Mësohet mosha e 5 të plagosurve nga sulmi me thikë në xhaminë e Tiranës

Lajme

Sulm me thikë në një xhami në Tiranë, 5 të plagosur, ja kush është autori

Lajme

Rastet e reja me Covid 19, janë nga këto komuna