Sport

Ende shumë bileta të pa shitura për ndeshjen miqësore Kosova – Gjilbraltari

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Më shumë se 4.000 bileta kanë mbetur të pashitura për ndeshjen miqësore të Kosovës me Gjibraltarin që do të luhet mëe 10 tetor në Prishtinë.

Më saktësisht kanë mbetur edhe 4.178 bileta të lira, në web faqen ku shiten online këto bileta, në Perëndim janë të lira edhe 1,185, Veri 285, Lindje 788, Jug 1,419, Vip 511, pa i numëruar biletat, të cilat janë të rezervuara për tifozët “Dardanët”.

Këtë herë ndryshe nga herët e kaluara ku të gjitha biletat shiteshin mbrenda disa orëve, për këtë ndeshje janë bërë tri ditë që nga dalja në shitje e biletave kurse ka ende bileta të pa shitura.

Çmimet e biletave janë si vijon: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 dhe 15 euro, Perëndim 15 euro dhe 20 euro, VIP 80 euro.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv