Show Bizz

Encës mezi po ia mban fustani

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe sot njërin prej aseteve të saj kryesore

Këngëtarja krenohet me gjoksin e saj gjigant dhe atë e ekspozon pothuajse në të gjitha fotot në Instagram.

Edhe sonte nuk është ndryshe. Këngëtarja është shfaqur me këtë fustan të zi e ulur derisa e vënë atë në pah sa më shumë që mundet.

Ndryshe, Enca pritet që të lansojë një këngë bashkë me reperen Rina Balaj. Kjo e fundit kishte paralajmëruar këtë këngë ditë më parë.

Kujtojmë se Enca për këtë vit kishte paralajmëruar shumë këngë, madje edhe një album, por që planet i kanë mbetur në gjysmë shkaku i pandemisë globale, COVID-19. /GazetaExpress/

 

View this post on Instagram

 

Shtrati jem akoma vetem… ⌛️ #kumete Photo by the best @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Shtrati jem akoma vetem… ⌛️ #kumete Photo by the best @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana pozon sërish krah Zunës, jep një mesazh të koduar

Show Bizz

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Show Bizz

Arbenita Ismajli provokon me bikini: Trupi i saj duket super tërheqës

Show Bizz

Majk publikon këngën e re ‘Serenatë’