Show Bizz

Enca tregon publikisht se si duhet të jetë i dashuri i saj

Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte diten e djeshme në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si po i kalon ditët në karantinë.

Gjatë intervistës, Dojna Mema e pyeti Encën nëse po flirton me ndonjë djalë aktualisht dhe këngëtarja u përgjigj se është në kërkim.

“Dua të lidhem virtualisht, kush është i interesuar, duhet të jetë mbi 1.90 i gjatë, me shpirt artistik, me sens humori, të di gjuhë të huaja, që ka qenë në çdo shtet të botës”, u shpreh Enca duke qeshur e më pas shtoi se për këto kushte po bënte shaka.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ariana vishet sportive, xhinëset e saj marrin vëmendjen

Show Bizz

Rikthehet Kallashi

Show Bizz

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Show Bizz

Morena Taraku thekson linjat trupore në pozën e fundit