Show Bizz

Enca shtatëzënë? Befason me foton në Instagram

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka ndarë një lajm të madh për ndjekësit e saj në Instagram.

Enca ka publikuar ikonën e një femre shtatzënë në Instastory dhe të gjithë po dyshojnë se ajo është në pritje të një fëmije.

Nuk e dimë nëse Enca e ka për veten këtë postim, pasi nuk e ka shoqëruar me asnjë koment foton e publikuar.

Nuk dihet se a ka të bëjë, me ndonjë projekt të ri që pritet të vijë në jetë së shpejti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto