Show Bizz

Enca sfidohet nga motra e saj: Shfaqet e zhveshur në foto dhe tejet provokuese

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë është shfaqur shumë provokative.

Pranë vetës ka arushin e saj të kuq, të cilin e ka kombinuar me veshjen sensuale.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto