Show Bizz

Enca rrezikon jetën e saj për një fotografi, gati sa nuk rrëshqet nga anija

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Enca ka zgjedhur muajin shtator t’i fillojë pushimet e saj Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia sapo ka filluar t’i shijojë pushimet e saj.

Ajo tani po gjendet në një jaht të hapur në det. 23 vjeçarja shqiptare ka postuar një foto mbi mbajtëset e jahtit.

Ajo ka vë veten në rrezik duke sakrifikuar kështu vetëm për një foto.

Ajo i ka vënë një përshkrim mjaft domethënës fotos “ Parat nuk mund ta blejnë lumturinë mirëpo më mirë është të qash në një jaht e sidomos nëse ata janë lot gëzimi”, ka shkruar këngëtarja.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto