Show Bizz

Enca nuk ka të ndalur, do iu lë pa mend me imazhin e fundit (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore.

Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme.

Këngëtarja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur Enca ndan edhe ndonjë fotografi provokuese për fansat, teksa një të tillë e ka publikuar së fundmi.

Bëhet fjalë për një imazh, ku ajo shfaqet me bikini, ndërsa vë në pah linjat trupore.

“Nëse nuk mund të më bësh të vi, atëherë kthehu ti”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e kësaj fotografie, në të cilën pëlqimet dhe komentet e fansave nuk kanë munguar./Kosovarja

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto